...

Hakkımızda

Metro Elektrik, 1993 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana sektörde Alçak Gerilim ve Orta Gerilim malzemelerin satış ve pazarlamasını gerçekleştiren firmamız bu ürünlerde ana bayi olarak ya da direkt üretici firmalardan ürün tedarik ederek müşteri taleplerini karşılamaktadır.
Satış ve pazarlama aktiviteleri haricinde; firmamız taahhüt projelerinde mühendislik ve dizayn, tedarik, montaj ve devreye alma süreçlerini yönetmektedir.

Firmamızın satış ve pazarlama aktiviteleri, İstanbul Dudullu merkez ofis olmak üzere, İstanbul İkitelli, Ankara ve İzmir’de 4 farklı ofisten gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin dağıtımı ise Gebze ve İkitelli’deki iki ayrı depomuzdan sağlanmaktadır.

Firmamızın taahhüt hizmetleri, İstanbul Dudullu merkez ofis olmak üzere, Ankara ve Türkmenistan’da 3 farklı ofisten gerçekleştirilmektedir.

Misyonumuz Ve Vizyonumuz

METRO ELEKTRİK SATIŞ HİZMETLERİ

Satış ve pazarlama hizmetleri ile Metro Elektrik, müşterilerini başarıya ulaşan yolda en memnun eden partneri olma rolünü üstlenir. Orta gerilim ve alçak gerilim ürünlerinde sektöründe lider olan markaların satış partnerliği ile hızlı, müşteri odaklı ve kaliteli tedarik hizmetlerini sunmaktadır.

Metro Elektrik’in en büyük hedeflerinden biri, ürün yelpazesini arttırarak ve müşteri ağını her geçen gün genişleterek alanında lider firma konumuna gelmektir. Tedarik, satış ve lojistik süreçlerini geliştirmek için hiç durmadan çalışan ekibimizle müşteri memnuniyetini arttırmak ve kaliteli bir hizmet vermek firmamız için önceliklidir.

METRO ELEKTRİK TAAHHÜT HİZMETLERİ

Profesyonel ve tecrübeli ekibi ile Metro Elektrik mühendislik ve taahhüt aktiviteleri; yurt içinde ve özellikle yurtdışında olmak üzere, anahtar teslim yüksek gerilim, orta gerilim ve endüstri tesisleri elektrifikasyonu projelerini kapsar. Taahhüt projeleri kapsamında Metro Elektrik takımı mühendislik, tasarım, tedarik, elektrik montaj işleri, test ve devreye alma işlerinde uzmanlaşmıştır.

Taahhüt hizmetlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını benimsemek ve onlara uygun çözümler sunmak, projelerimizi en kaliteli şekilde teslim ederek uygulama yaptığımız ülkelerin sayısını arttırmak ana hedeflerimizin arasında yer almaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Şerifali, İbrahim Hakkı Sk. No:36, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul
+90 216 420 40 40
+90 216 420 79 44
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.