• Elektrifikasyon Ürünleri: Otomatik Sigortalar, Kaçak Akım Koruma Şalterleri, Yük Ayırıcılar, Kompakt Tip – Formula – Açık Tip Şalterler, Kontaktörler, Termik Röleler, Motor Koruma Şalterleri, Parafudurlar, Minyatür – PLC Röleler, Buton Grupları ve Kompanzasyon Ürünleri, bu grupta en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır.
  • Yük ayırıcıları incelemek için burada tıklayın… 
  • Elektrik Tesisat Ürünleri: Uygun fiyatlı serilerin bulunduğu bu grupta; BasicM serisi 3kA ve 6kA Otomatik Sigortalar ve Kaçak Akım Koruma Anahtarları, Anahtar Prizler, Parafudurlar, Kontaktörler ve Kompakt Şalterler yer almaktadır.
  • Otomasyon Ürünleri: AC ve DC sürücülerden oluşan bu grupta, doğru sürücü modelini seçmek çok önemlidir. Bu nedenle fiyat listesinin yanı sıra müşterilerimiz, sürücü seçim tablosundan da ihtiyaçlarına göre sürücü modellerini kolaylıkla seçebilmektedir.
  • Yumuşak Yolvericiler (Soft Starter Grubu): PSE, PSR ve PSTX modellerinden oluşan bu grupta da model seçimi çok önemlidir. Bu nedenle müşterilerimiz katalogdan model seçimlerini gerçekleştirip, satış birimimizden fiyat hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmektedir.

İsteğinize bağlı tüm ürünlerin tedariki, Metro Elektrik tarafından en kısa sürede sağlanmaktadır.

Firma hakkında daha fazla bilgi ve detaylı ürün özellikleri için, ABB’nin resmî sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.